De 18 ani, am ajutat mii de oameni să ajungă Acasă

Ajută-ne și tu să facem următorul pas: cu o donație online, vei contribui la a schimba viața unei familii.

Tu decizi
​cât donezi

Sumele strânse prin acest site ne ajută să construim locuințe noi în comunitatea noastră din Jucu și să finanțăm activitatea echipelor de voluntari!

Până la finalizarea schimbării denumirii în asociația PRIMA DATĂ ACASĂ, e posibil ca beneficiarul tranzacției să apară ca fiind Habitat pentru Umanitate Cluj. Fii fără grijă: donațiile vor ajunge în contul corect.

MERITĂ SĂ DONEZI

Sistemul de construcție non-profit al asociației Acasă responsabilizează beneficiarii. Sumele pe care le donezi azi se vor întoarce de la aceștia în timp și vor ajuta la construcția de noi și noi case.​

Totul, într-un sistem transparent, gestionat în așa fel încât să devină sustenabil!