Asociația PRIMA DATĂ ACASĂ și fundația „Educație pentru libertate”
VINO SĂ CONSTRUIM
O ȘCOALĂ PENTRU OAMENI!

La școala Waldorf din Cluj, peste 700 de copii învață să fie oameni mari și buni. Este o școală de stat, dar care lucrează cu un sistem educațional cu adevărat unic, care pune accent pe dezvoltarea completă a fiecărui copil – ca om, nu doar ca performanțe școlare.

Școala și copiii ei au nevoie de spațiu să crească!

Asociația PRIMA DATĂ ACASĂ va construi două noi săli de clasă modulare, o soluție în spiritul nostru de accesibilitate financiară, în care sute de copii, zeci de ani de acum înainte, vor putea să își vadă visele împlinindu-se!

de copii
sali de clasa

Necesar: 50000 $    Suntem la: 14000 $

DONEAZĂ ÎN CONTUL

IBAN: …..
Banca Transilvania

SAU PRIN PAYPAL
mail@adresa.com
….

Progres
ETAPA 1

PROIECTARE

Orice lucru bine făcut are la bază un plan serios. Am proiectat o soluție ușor accesibilă financiar, care să ofere celor mici un spațiu sigur și comfortabil cu costuri minime: două clase modulare, alipite de corpul școlii și accesibile printr-un hol comun.

Faces-400x400px-1_1_29 (Demo)
Jeniffer Burns
Church visitor

Faces-400x400px-1_1_28 (Demo)
Emerson Anderson
Church visitor

unic în lume
ȘCOALA WALDORF

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua enim ad minim veniam.

mulțumim susținătorilor noștri!

Meet THE KIDS!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla. pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia: deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut persp iciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore.
UPCOMING EVENTS
World Humanitarian Day in the shadow of crises