Vino la Târgul de Crăciun și ajută o familie să ajungă Acasă

Organizatorii Târgului de Crăciun din Cluj-Napoca sunt aliații noștri în misiunea de a ajuta noi și noi familii să ajungă Acasă. „Familionul de Crăciun” și echipa asociației Acasă vor strânge împreună fonduri în timpul evenimentului din Piața Unirii, în folosul familiei Lorincz: 12 oameni, din 4 generații diferite, nevoiți să locuiască într-o încăpere de 20 de metri pătrați.

Clujenii care vor să îi ajute sunt invitați în Piața Unirii: fiecare cumpărătură din Târgul de Crăciun garantează 1 leu care va merge către cauza aleasă de organizatori.

Vă invităm să descoperiți povestea familiei Lorincz și mai multe detalii despre această acțiune pe pagina dedicată, pe site-ul Târgului de Crăciun!

1 thought on “Vino la Târgul de Crăciun și ajută o familie să ajungă Acasă”